A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Balanční cvičení je účinné a patří mezi nejlevnější sporty | Balanční podložka

Balanční podložka

Tipy na skvělé balanční podložky

Balanční cvičení je účinné a patří mezi nejlevnější sporty

Hlavní stránka » Balanční cvičení je účinné a patří mezi nejlevnější sporty

Máte v úmyslu začít sportovat, nebo potřebujete důkladně zpevnit tělo? Nechce se vám utrácet nemalé částky za fitness centra, nebo jiná drahá cvičení? Potom je tu právě pro vás balanční cvičení.

V dnešní době, kdy je trh přehlcen nejrůznějšími typy módních cvičebních programů, je často zapomínáno na nejefektivnější způsoby cvičení. Přitom právě nejjednodušším a nejlevnějším způsobem jak zvýšit svou kondici a docílit souměrné, pevné postavy i správného držení těla, je cvičení s využitím vlastní váhy, čehož využívá i zmiňované balanční cvičení.

Balanční cvičení - moderní tréninková metoda pro celé tělo

Balanční cvičení se provádí na speciálních balančních podložkách. Balančních podložek se dnes nabízí celá řada a jejich cena je velmi výhodná. Je to tedy jediná investice, dále už vás nebude stát ani korunu, pouze váš čas. Do svého domácího cvičení s balanční podložkou se potom již můžete pustit kdykoliv a kdekoli, bez ohledu na časový rozvrh fitness centra či sportovního klubu. Je vhodné pro všechny věkové kategorie, je totiž přínosné pro každého, od dětí až po seniory.

Jak to funguje?

Na balanční podložce provádíte jednotlivé cviky. Zdánlivě jednoduché cviky jako například kliky, dřepy, nabývají na nestabilní balanční podložce naprosto jiné dimenze. Nestabilní plocha totiž umí efektivně zapojit kromě hlavních svalových skupin i hloubkové svaly, které jsou při běžném cvičení procvičovány jen minimálně.

Účinky balančního cvičení

Účinky tohoto cvičení jsou doslova blahodárné, pravidelné cvičení napomáhá ke správnému držení těla, mírní bolesti páteře, zad, svalů a klubů, napravuje nesprávné držení těla, formuje problematické partie těla, zlepšuje koordinaci pohybů a zároveň také řeší problém s nadváhou. Je to léty prověřená skutečnost, proto je dnes balanční cvičení ve značné míře využíváno také při rehabilitacích.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: