A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Balanční podložka Lifefit | Balanční podložka

Balanční podložka

Tipy na skvělé balanční podložky

Balanční podložka Lifefit

Hlavní stránka » Značky » Balanční podložka Lifefit

Představíme si 3 balanční podložky značky Lifefit ve 2 cenových kategoriích.

Balanční podložka LIFEFIT BALANCE BALL

Všestranná balanční podložka s rozměry: průměr 58 cm, výška 25 cm. LIFEFIT BALANCE BALL lze využít jak pro rehabilitační účely, tak v rámci komplexních tréninkových programů. Je to skvělý prostředek pro aerobní i balanční cvičení, posilujete s ní svaly, rozvíjíte koordinaci a balanci. Celkově zlepšuje uvědomění si těla, smysl pro rovnováhu i obratnost. Přídavná madla umožňují maximální variabilitu cviků. Pomocí ventilku můžete upravovat nafouknutí a regulovat tak náročnost cvičení. Samozřejmostí je i protiskluzová úprava základny. Vyrobena z vysoce jakostních materiálů. Cena se pohybuje již od 1379 Kč.

LIFEFEIT BALANCE CUSHION

Balanční polštářek je ve tvaru čočky LIFEFIT BALANCE CUSHION o průměru 33 cm. Jedná se o jednoduchou a efektivní pomůcku s masážními a rehabilitačními účinky. Jedna strana má masážními výstupky a druhá je vybavená bodlinami, polštářek nabízí možnost dohuštění. Je ideální pro všechny typy cvičení s vlastní vahou, procvičování rovnováhy, posilovací cviky i jako podložka zdravému sezení, protože podporuje správné držení těla. Skvělý je rovněž jako preventivní prostředek předcházející problémům vznikajícím ze sedavého zaměstnání. Cena již od 189 Kč.

Balanční deska LIFEFIT BALANCE

Balanční deska z vysoce odolného plastu, průměr 39 cm, výška 7,5 cm. Vynikající nástroj pro posílení svalů a zlepšení rovnováhy. Lze s ní provádět veškeré cviky pro udržení rovnováhy, využití nachází jak pro rehabilitační účely, tak i v rámci konkrétních tréninkových programů. Aktivuje hluboké stabilizační svalstvo, zlepšuje mobilitu a jistotu pohybu. Podporuje duševní a fyzickou výkonnost. Cena již od 199 Kč.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: