A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Balanční podložky Master | Balanční podložka

Balanční podložka

Tipy na skvělé balanční podložky

Balanční podložky Master

Hlavní stránka » Značky » Balanční podložky Master

V internetových obchodech si velmi dobře vede balanční a masážní polštář Master za 229 Kč.

Hodí se zejména na sezení (balanční sezení proti bolestem zad), masáž nohou a pro rehabilitační cvičení. Je skvělou pomůckou k procvičování stabilizačních svalů nebo vzpřimovačů páteře a prostředkem k nacvičování rovnováhy a dynamickému sezení v kanceláři i ve škole.

Tato víceúčelová balanční podložka podporuje správné držení těla a dá se tudíž použít i pro cvičení u počítače. Protože není tak nápadná jako gymnastický míč, bývá bez problémů tolerována i v kancelářích. Doporučujeme vám pořídit si rovnou jednu do práce a jednu domů, nebo i dětem do pokojíčku, čímž se vám vyplatí i poštovné.

A ještě pár technických údajů k této balanční podložce:

  • lze ji dohustit jehlou
  • povrch má jemnou kruhovou strukturu
  • průměr je 33 cm
  • maximální zatížení 120 kg

Značka Master

Společnost Master Sport vznikla v roce 2004 a nejdříve provozovala internetový obchod se zaměřením na fitness zboží. Postupně se začala zaměřovat také na velkoobchodní prodej. Roku 2007 změnila svou právní formu podnikání na společnost s ručením omezeným.

Sortiment Master je široký: zahrnuje veškeré fitness posilovací stroje, vybavení a pomůcky, balanční podložky, trampolíny a příslušenství, vše pro outdoor a turistiku, bazény a bazénové příslušenství, sportovní potřeby pro děti, např. koloběžky, odrážedla, houpačky, skluzavky, skateboardy, brusle a mnoho zboží v raketových, míčových, vodních, zimních, bojových a dalších sportech.

Master sídlí v Ostravě v České republice, kde má také své kanceláře a skladové prostory. Nyní má 30 zaměstnanců a sklad o velikosti 5 000 m2 s 50 000 ks výrobků. Díky tomu svým zákazníkům a obchodním partnerům dodává zboží prakticky obratem.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář:
 

Další články v této sekci:

Nelepších 5 cviků na balanční podložce