A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Donut, oblíbená kobliha i tvar balanční podložky | Balanční podložka

Balanční podložka

Tipy na skvělé balanční podložky

Donut, oblíbená kobliha i tvar balanční podložky

Hlavní stránka » Donut, oblíbená kobliha i tvar balanční podložky

Chcete mít vypracovanou a pevnou postavu? Kdo by asi nechtěl. Od přírody ji ovšem dostal do vínku málokdo a my všichni ostatní pro ni musíme něco dělat. Ovšem hlavu vzhůru, není to nic těžkého! Stačí objevit cvičení, které bude vyhovovat právě vám a párkrát týdně se mu poctivě věnovat a máme vyhráno. Já jsem ho už našla!

Konečně něco nového na cvičení

Vzhledem k tomu, že miluju sladké, které musím nutně mít každý den, abych si udržela svou postavu, musím k tomu pravidelně cvičit. Tak jsem si našla svůj nejoblíbenější koblih :-), balanční podložku inSPORTline Donut Ball. Když s ním zrovna necvičím, alespoň na něm sedím. Můžu jej brát všude s sebou, jednoduše jej vypustím a opět rychle nafouknu pumpičkou.

Pojďme si jej trošku přiblížit. Balanční podložka inSPORTline Donut Ball je všestranná fitness pomůcka, která je vhodná pro balanční i aerobní cvičení. Jak již její název vypovídá, má tvar donutu - koblihy. Ovšem, na rozdíl od té smažené, vám dokáže od nevzhledných faldíků pomoci.

Cvičení na balanční podložce Donut

Cvičení na balanční podložce Donut také napomáhá k rozvoji koordinace pohybu, aktivaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak procvičují velmi obtížně.

Tuto balanční podložku lze použít ke cvičení v lehu, sedu, k protahování jednotlivých svalových skupin, nebo pouze jako pomůcku pro správné držení těla při sezení.

Je ideální i pro různé rehabilitační cvičení. Připouštěním nebo upuštěním vzduchu můžete jednoduše upravovat obtížnost cvičení. Je také velice vhodná pro rozvoj motorických dovedností u dětí.

Děti ji ocení jako výbornou hračku ke cvičení, koulení, jistě si ji zamilují. Myslím si, že v létě se z ní stane i skvělá hračka do bazénu.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: