A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: core/Security.php

Line Number: 189

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/l/leadmedia/data/www/balancnipodlozka.cz/system/core/Exceptions.php:185)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 672

Futsalista Kubíček dostal jako dárek bosu | Balanční podložka

Balanční podložka

Tipy na skvělé balanční podložky

Futsalista Kubíček dostal jako dárek bosu

Hlavní stránka » Futsalista Kubíček dostal jako dárek bosu

Máte v rodině sportovního nadšence a nevíte, jaký pro něj vybrat nejvhodnější dárek?

Většina sportovců, ať již profesionálních, nebo amatérských, se zabývá vesměs stále stejnými sportovními aktivitami. Ty je časem již ani nemusí tolik bavit, nebo je unavují a jistě by jim občas prospěla nějaká změna. Stále stejný a jednotvárný výběr sportu potom už nepřináší takový prožitek jako dříve.

Naštěstí se neustále objevují nějaké novinky a inovace v oblasti sportovních pomůcek. Své by o tom jistě mohl říct také brankář futsalového Tanga Václav Kubíček, který dostal jako jeden ze svých vánočních dárků skvělou sportovní pomůcku - balanční podložku bosu. Inspirujte se a zjistěte, čím lze i profesionálního sportovce překvapit.

Co to znamená bosu?

Samotný název vznikl z anglických slov BOth Sides Up, tedy "obě strany nahoru", což poukazuje na možnost cvičení na obou stranách podložky. Jedná se vlastně o balanční podložku ve tvaru polokoule, která je z jedné strany nafouknutá, z druhé strany je plochá a cvičit je možné na obou stranách. Právě jedinečný tvar umožňuje celou škálu cvičení, které zvládne opravdu každý.

Bosu patří mezi nejmodernější balanční pomůcky využívané ve fyzioterapii i fitness. Důvodem její popularity je, že cvičení není nudné a je efektivní, člověk si při něm dá pořádně do těla. Bosu je určený pro širokou škálu tréninků, od balančních, rehabilitačních, až po posilovací tréninky.

Výhody cvičení s BOSU:

  • komplexně posiluje všechny tělesné partie
  • odstraňuje a předchází bolesti zad
  • účinné také pro zpevnění svalů a šlach
  • pomáhá zlepšit koordinaci těla a zlepšuje jeho držení
  • redukuje tuk
  • posiluje srdce

Jak se na něm vlastně cvičí? Cvičit můžete nejen balanční cviky, ale také posilovací cviky, nebo i cardio cvičení. Je to skvělá pomůcka i pro tzv. funkční trénink, při kterém se zapojuje více svalových partií najednou.

Vložit komentář

Jméno:
*
Uri:
E-mail:
Komentář: